O FIRMIE

Kancelaria Podatkowo – Księgowa Michalak w Siedlcach 

Twój biznes w dobrych rękach!

Nasza Kancelaria prowadzona jest w oparciu o ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowychdoradztwa podatkowego. Pomagamy przedsiębiorcom w trudnych zmaganiach przed organami podatkowymi, wyróżniając się indywidualnym podejściem do każdego Klienta i jego potrzeb. Cieszymy się ich zaufaniem, co jest wynikiem ciężkiej i wytrwałej pracy. Nasza Kancelaria podatkowa w Siedlcach świadczy usługi dla firm o różnych profilach działalności – naszymi klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa oraz spółki prawa handlowego. 

Naszym atutem jest rzetelność oraz terminowość wykonanych zadań, a także umiejętność wyszukiwania nowatorskich rozwiązań problemów podatkowych w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów. Wierzymy, że uczciwość i profesjonalizm są tym, co powinno stanowić standardy każdej współpracy.

Wybierz zaufaną księgowość dla swojej firmy

  • Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb. Zapewniamy wsparcie oddelegowanego doradcy, który dba o interesy Klienta przez cały okres współpracy z Kancelarią.
  • Zatrudniamy kompetentnych, wykwalifikowanych pracowników o długoletnim stażu pracy w księgowości, posiadających wykształcenie ekonomiczne.
  • Rozumiemy potrzeby klientów i aktywnie pomagamy w rozwoju ich biznesów. Rozpoczynającym działalność oferujemy korzystne stawki, a przy stałej współpracy negocjujemy je w momentach trudności finansowych.
  • Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Klienta pod względem godzin kontaktowych i spotkań.
  • Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo informacji, zgodnie z wymogami prawa polskiego i unijnego.
  • Posiadamy certyfikaty elektronicznego podpisu dla deklaracji i pozostałej dokumentacji, dzięki czemu umożliwiamy urzędom bezpośredni dostęp do danych i znacząco przyśpieszamy proces składania dokumentacji.
  • Zdobyte doświadczenie sprawiło, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.
  • Obsługujemy firmy głównie z okolic Siedlec i Warszawy, ale współpracujemy także klientami z całej Polski. 
  • Zaufało nam wiele polskich firm oraz przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym!

 

Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy Skontaktuj się z nami